За жорстоке вбивство аспірантки суд в Росії засудив історика Соколова до 12,5 років суворого режиму

за кордоном

У п'ятницю, 25 грудня, Жовтневий районний суд Санкт-Петербурга визнав історика Олега Соколова винним у вбивстві 24-річної аспірантки Анастасії Єщенко та незаконному зберіганні зброї.

Чоловіка засудили до 12,5 років суворого режиму, повідомляють російські РІА Новини.

Зо інформацією Новой газеты, прокуратура вимагала для 64-річного Соколова 15 років колонії суворого режиму: 13 років — за вбивство, а ще два — за незаконне зберігання зброї.

Соколов свою провину визнав і заявив, що розкаюється в скоєному.

Нанадаємо, у листопаді 2019 року стало відомо, що в Санкт-Петербурзі викладач державного університету (СПбДУ) Олег Соколов вбив та розчленував свою коханку Анастасію Єщенко, з якою разом жив. На допиті 63-річний чоловік розповів оперативникам, що вбив 24-річну аспірантку з дрібнокаліберного обріза через ревнощі. Труп професор заховав у своїй квартирі, де наступного дня приймав гостей, ніхто з яких не помітив нічого підозрілого. Після застілля Соколов купив пилку і спиртне, розчленував дівчину та намагався втопити її руки у річці. Він привернув увагу правоохоронців через свою неадекватну поведінку, тому і був затриманий, а згодом заарештований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *