В Італії вилучили найбільшу в історії партію амфетаміну – його зробили бойовики "ІД"

за кордоном

Поліція Італії вилучила партію амфетаміну приголомшливого об'єму – 14 тонн. Стверджується, що його для європейського “ринку” виробили в Сирії бойовики “Ісламської держави”, аби фінансувати свою екстремістську діяльність.

Про це повідомляє Associated Press.

Полковник митної поліції Доменіко Наполітано назвав знахідку у південному порту Салерно контейнерів, в яких було близько 85 мільйонів таблеток, найбільшим вилученням амфетаміну в історії. 

Наполітано заявив на італійському державному радіо, що, на думку слідчих, виробництво наркотиків забезпечує “ІД” важливим доходом. Слідчі припускають, що виробництво амфетаміну в Європі перешкоджали обмеження через пандемії, тож наркоторговці, ймовірно, звернулися до виробників у Сирії, аби заповнити “ринок”.

Поліція розслідує, чи могли злочинні клани з Неаполя замовити величезну партію наркотиків для міжнародної продажу, оскільки двома тижнями раніше в порту Салерно в одязі також виявили заборонені речовини – щоправда їх було набагато менше. 

Салерно розташований за близько 50 км на південь від Неаполя в регіоні Кампанії, де традиційно базується мафіозне угрупування Каморра, яке, зокрема, займається торгівлею наркотиками.

У разі успіху 14 тонн амфетаміну принесли б наркоторговцям близько мільярда євро. Зазначається, що наркотик перевозили у циліндрах з двометровими стінками, аби пройти сканування митників.

Нагадаємо, у Німеччині виявили контейнеру, в якому було 4,5 тонни кокаїну, вартістю на “чорному ринку” у мільярд євро. Це найбільша вилучена в Німеччині партія кокаїну за всі часи контролю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *