У Південній Кореї прокоментували інформацію про погіршення здоров'я Кім Чен Ина

за кордоном

Уряд Південної Кореї заперечив інформацію про те, що лідер КНДР Кім Чен Ин нібито занедужав після перенесеної операції. Глава Північної Кореї Кім Чен Ин, як зазвичай, займається державними справами.

Про це пише видання AP.

Зокрема, представник президента Південної Кореї повідомив, що Сеул не виявив жодної незвичної діяльності в країні, і що йому “нічого не підтверджували” щодо Кім Чен Ина.  

“У нас немає інформації, яка б підтверджувала чутки про проблеми із здоров’ям Кім Чен Ина, про які пишуть деякі ЗМІ. Крім того, у Південній Кореї не було виявлено жодних незвичайних ситуацій”, – цитує агентство AP заяву речника офісу президента Південної Кореї.

Згодом у адміністрації Кім Чен Ина заявили, що президент перебуває за межами столиці КНДР з деякими близькими довіреними особами. Уточнюється, що Кім, найімовірніше, займається державними справами. 

Нагадаємо, чутки про погіршення здоров’я Кім Чен Ина з'явилися через його відсутність на святкуванні дня народження свого дідуся – засновника КНДР Кім Ір Сена. Про стан здоров'я Кім Чен Ина, зокрема, написало південнокорейське видання Daily NK, а телеканал CNN заявив, що розвідка США перевіряє інформацію про те, що Кім перебуває у важкому стані після операції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *