У Німеччині від коронавірусу померло вже понад 6 тисяч людей

за кордоном

У Німеччині станом на 29 квітня кількість смертей від коронавірусу зросла до 6 115 людей.

 Про це повідомляє CNN з посиланням на Інститут Роберта Коха.

Зазначається також, що загальна кількість інфікованих осіб в країні наразі становить 157 641, близько 120 400 – одужали. Німеччина серед країн Європи вважається однією з найуспішніших у боротьбі з пандемією коронавірусу, оскільки їй вдалося зберегти порівняну низьку смертність від вірусу відносно до підтверджених випадків зараження.

Також Німеччині вдалося уповільнити і коефіцієнт поширення коронавірусу до 0,9. Зазначимо, що до цього у вівторок, 28 квітня, він виріс до 1. Це означає, що кожна інфікована людина в середньому заражає менше однієї іншої людини. Однак, вірусологи все ж таки просять людей бути уважними і дотримуватися соціальної відстані в умовах послабленого карантину, оскільки ризики повторного сплеску коронавірусу в країні досі є.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

уникати контактів з тваринами;
не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
регулярно та ретельно мити руки.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *