У Фінляндії на блогерів навчатимуть в університеті: випускники отримають наукову ступінь

за кордоном

В університеті прикладних наук в місті Тампере, що у Фінляндії, від січня 2022 року відкриють навчальну програму для блогерів. 

Про це повідомляє yle.fi. 

Навчальна програма для блогерів називається Influencers Academy, її викладатимуть англійською мовою. Навчальний курс триватиме 3,5 років. Він розрахований на інфлюенсерів та контент-мейкерів. Там навчатимуться від 20 до 25 досвідчених блогери. На навчання прийматимуть також і початківців. Рік навчання коштуватиме 9800 євро або 34300 євро за весь період. 

Блогерів навчатимуть основам підприємництва, щоб вони змогли заробляти на своєму акаунті. Також вони повинні будуть розробити бізнес-план та вивчити управління персоналом, маркетинг та інші напрями. Після завершення навчання блогери отримають наукову ступінь tradenomi, це – аналог бакалавра. 

Нагадаємо, у Києві блогер, якого звати Роман, публічно спалив український паспорт та похвалився цим у Мережі. Згодом молодик опублікував ще одне відео, на якому перепросив за свій вчинок. Він не зумів пояснити мету спалення паспорта та заявив, що документ був несправжнім. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *