У Білорусі, попри рекомендації ВООЗ, на суботник вивели два мільйони людей

за кордоном

Всенародний суботник під час пандемії – у Білорусі повністю проігнорували рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, йдеться у ТСН.19.30.

На прибирання країни вивели близько двох мільйонів жителів. І це попри те, що навіть офіційно в Білорусі більш як 9,5 тисяч інфікованих та 67 померлих. Люди, переважно у масках, але не дотримуючись дистанції, прибирали пам’ятники військової слави, парки та придорожні території.

Долучився до акції і Олександр Лукашенко. Без жодного захисного спорядження незмінний президент Білорусі садив дерева в національному парку, який постраждав від Чорнобильської аварії.  Від початку пандемії Лукашенко називає вірус “коронапсихозом” і відмовляється запроваджувати  карантин.

Нагадаємо, у Білорусі, попри коронавірус, 21 квітня діти пішли до школи після подовжених канікул. Олександр Лукашенко виступив проти носіння в школі захисних масок. За інформацією Міносвіти країни, 30−40% учнів прийшли на заняття в школу. У сільській місцевості, де епідеміологічна обстановка спокійна, цей відсоток ще більше, повідомила прессекретарка міністерства Людмила Висоцька. До цього канікули, які почалися 30 березня, вже два рази подовжували через побоювання поширення коронавірусу. У п’ятницю, 17 квітня Міносвіти вирішило відновити навчальний процес 20 квітня. Вже за кілька днів кілька навчальних закладів стали осередками зараження коронавірусом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *