Трамп оскандалився припущенням, що лікувати коронавірус можна ін’єкціями дезінфектора

за кордоном

Президент США Дональд Трамп знову оскандалився своєю новою пропозицією лікування коронавірусу. Під час щоденного брифінгу він припустив, що було б непогано робити ін’єкції дезінфекційним засобом, щоб вбити вірус та “почистити” легені.

Як повідомляє Al Jazeera, лікарі та епідеміологи стурбовані безвідповідальними коментарями Трампа. Своїми роздумами Трамп поділився, коли у Білому домі презентували дослідження щодо впливу сонячного світла та тепла на коронавірус. І президент США зазначив, якщо світло та дезінфекція так гарно пораються з вірусом на поверхнях, чому б не спробувати такими ж засобами знищувати вірус всередині людини.

“Якщо припустити, що ми обігріваємо тіло великою кількістю ультрафіолетового або сонячного світла…Я так розумію, що цього поки ніхто не перевіряв, але ви, я так зрозумів, збираєтесь. Якщо припустити, що це світло можна якось пропустити через шкіру людини чи якимось іншим чином. Мені здається, ви сказали, що це також будете тестувати. Звучить цікаво. І потім, я бачу, що дезінфектор вбиває вірус за хвилину. Одну хвилину. Якби була можливість зробити щось подібне – щоб щось можна було вколоти людині або зробити щось на кшталт прибирання. Було б цікаво це перевірити. Я не лікар. Я просто людина, яка просто думає, що було б добре, якби так”, – так розмірковував Трамп у співбесіді з фахівцями.

Фахівці такими публічними словами американського президента обурені. У соцмережах вони масово коментують роздуми Трампа і розвінчують його ідеї.

“Трамп абсолютно неправий та безвідповідальний. Дезінфектори дійсно вбивають вірус, це безсумнівно. Але, коли ви ним заражені, коронавірус селиться у ваших клітинах. І якщо ви використаєте один з засобів, щоб вбити коронавірус у власних клітинах, то ви помрете разом з коронавірусом”, – пише доктор Юджин Гу, лабораторія якого проводить тести на коронавірус. Фахівці розділяють цю думку.

Нагадаємо, днями було опубліковано дослідження, яке показує збільшення рівня смертності від коронавірусу, якщо хворому призначали розрекламовані Трампом протималярійні ліки. Сам президент США заявив, що дослідження цього не бачив і не припиняв рекламувати ці засоби, оскільки ті дослідження, які він бачив, показували гарні результати від вживання гідроксихлорохілу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *