Трамп хоче призупинити імміграцію в США і тимчасово скасувати видачу грін-карт через коронавірус

за кордоном

Президент Дональд Трамп пообіцяв підписати указ про тимчасове припинення імміграції в США та збирається призупинити видавання через поширення коронавірусу.

Про це 21 квітня повідомляє газета The New York Times з посиланням на власні джерела.

За інформацією видання, Трамп має намір невдовзі підписати указ, що блокуватиме видавання грін-карт. За даними NYT, працівникам, які роками отримували візи для виконання спеціальних робіт в США, можуть заборонити перебувати в країні, але для деяких галузей зроблять виняток. Politico також з посиланням на джерела пише, що заборона може торкнутися тих, хто працює на фермах, хоча на початку квітня Трамп говорив про важливість віз для сезонних сільськогосподарських працівників.

У своєму “Твіттері” Трамп написав, що це рішення він прийняв “в світлі нападу невидимого ворога” (так він раніше говорив про коронавірус), а також виходячи з “необхідності захистити робочі місця наших чудових американських громадян”.

Нагадаємо, у У США зафіксовано зниження смертності від коронавірусу у штаті Нью-Йорк. Упродовж останньої доби померло 507 осіб, а це 271 летальний випадок менше, ніж тиждень тому. Також до лікарні потрапило на 750 менше пацієнтів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *