Сплутав порошок зі спреєм: Пєсков пояснив "експеримент" Путіна із ревакцинацією

за кордоном

Президент РФ Володимир Путін отримав вакцину у формі назального спрею від коронавірусу, яку чомусь назвав “порошком”, насправді вона – у рідкій формі.

Про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков у коментарі росЗМІ 25 листопада.

“Президент мав на увазі, оскільки це був шприц, що це була рідина, яка впорскується в носоглотку і таким чином відбувається вакцинація… Йому зробили і бустерний укол “Супутник Лайт”, потім через добу йому зробили вакцинацію цією назальною вакциною”, – пояснив Пєсков.

Спікер Путіна додав, що це рідина, “яка розпорошується і вдихається людиною”.

“Однозначно йшлося про рідину. Він же сказав, що пирснули шприцом. Ви ж не можете порошок упорснути шприцом”, – уточнив він.

Нагадаємо, 22 листопада президент Росії Володимир Путін повідомив, що повторно вакцинувався від коронавірусу.  А через два дні він уточнив, що ревакцинувався від коронавірусу подвійною вакциною, другу дозу якої прийняв у вигляді порошку через ніс.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *