Щонайменше 113 людей загинули під час зсуву у М'янмі

за кордоном

Щонайменше 113 людей загинули після зсуву на шахті з видобутку нефриту на півночі М'янми.

Про трагедію повідомляє видання “Аljazeera”.

Інцидент стався рано в четвер, 2 липня, після тривалих дощів у регіоні. Рятувальники повідомили, що з-під шару бруду вже дістали 113 тіл, але пошукові роботи тривають і кількість жертв буде зростати.  

Один зі свідків розповів, що бачив купу бруду, яка нависала і саме хотів зробити знімки, але почув крики людей. “Впродовж хвилини всі люди внизу просто зникли … Там люди застрягли, кричачи про допомогу, але ніхто не міг їм допомогти”, – розповів він журналістам. 

Нагадаємо, що на Прикарпатті після тривалих злив і паводків підтоплених житлових будинків вже немає. Але вода стоїть ще майже у 400 підвалах. Зруйнованими та пошкодженими залишаються сотні кілометрів доріг, берегоукріплень та майже 300 мостів. 2 села досі повністю відрізані від світу. Ще до 7-х доїзд обмежений. Аби розчистити зсуви грунту,  потрібен не один день. У високогірному Яворові стихія розгулялася: в селі 6 зруйнованих та пошкоджених мостів та десятки зсувів ґрунту, які загрожують безпеці людей. Один з таких перегородив дорогу до десятка житлових будинків. Воду та продукти тамтешні мешканці переносять на плечах. Кажуть: рятувальники техніку їм дали, але з об`ємом роботи впоратися вона не може. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *