"Розумію і тих, хто проголосував проти": Путін звернувся до росіян щодо поправок до Конституції РФ

за кордоном

Президент Росії Володими Путін звернувся до громадян країни з приводу підтримки змін до Конституції. Він подякував усім, хто проголосував за поправки і водночас зізнався, що розуміє людей, які зробили помітку навпроти слова “ні”. 

Про це він заявив 2 липня на відкритті засідання оргкомітету “Перемога”. 

“Ще раз спасибі тим, хто підтримав поправки”, – заявив Путін. Він також додав, що оскільки після розвалу Радянського Союзу минуло небагато часу “сучасна Росія, безумовно, знаходиться ще в стадії формування, становлення”.

“Разом з тим розумію і тих наших громадян, хто проголосував проти”, – додав президент РФ. За його словами, у Росії ще багато невирішених проблем, а люди часто стикаються з несправедливістю, з черствістю, з байдужістю. До того ж багато хто живе ще дуже важко і складно.

На думку Путіна, керівництво країни часто недопрацьовує, навіть коли здається, що “робиться все можливе”. “Ми повинні діяти швидше, точніше, організованіше і ефективніше”, – пояснив він. 

Нагадаємо, 2 липня у Росії опрацювали 99,9% протоколів. За підрахунками російської ЦВК, “за” поправки до Конституції і фактично обнулення президентського строку Путіна проголосувало 77,93% осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *