Росія пропонувала Білорусі віддати 95% влади

за кордоном

2019-го Росія пропонувала Білорусі передати 95% повноважень на “наднаціональний рівень”.

Про це розповів посол Білорусі в Росії Володимир Семашко, передає БЕЛТА.

“Я згадую 13 лютого 2019 року, коли в Сочі нам поклали перше речення (не буду називати авторів з російської сторони). І коли ми подивилися і його передали президенту, президент запросив мене, і я кажу: ну це повне “руки вгору” називається. Я навіть не буду далі епітети продовжувати: там було все віддати нагору і, по-моєму, залишалося пару моментів таких, як у нас міліція, у вас поліція і так далі. Але так не може бути”, – заявив Семашко.

“Треба розумно підійти до цього питання, ні в Росії, ні в Білорусі ніхто не хоче втрачати свій національний суверенітет”, – стверджує посол.

Нагадаємо, Росія намагається активно розпочати процес інтеграції та об’єднання із Білоруссю. На противагу цьому президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив заручитись підтримкою на Заході, де його вже тривалий час називають “останнім диктатором Європи”, критикують за порушення прав людини в країні та навіть щороку подовжують санкції як проти Лукашенка і його соратників, так і проти білоруських компаній.

ТСН.ua розповідає, як Лукашенко намагається поліпшувати відносини із країнами Європи та США, навіщо він це робить і якою є реакції Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *