Річниця 9/11: Байден вшанував пам'ять жертв терактів 11 вересня і закликав до єдності

за кордоном

Президент США Джо Байден закликав американців до єдності під час свого виступу з нагоди 20-ї річниці терактів 11 вересня (також відомих як 9/11).

Про це повідомляє BBC.

В оприлюдненому у Twitter відеоролику американський лідер вшанував пам’ять 2 977 людей, які загинули внаслідок нападу ісламістської організації “Аль-Каїда”.

“Ми вшановуємо всіх тих, хто ризикнув і віддав свої життя за лічені хвилини, години, місяці і роки після цього”, – вказав Байден, говорячи про рятувальників, які відреагували на атаки.

Він додав, що попри “темні сили людської природи – страх і гнів, обурення і насильство”, єдність залишилася “найбільшою силою США”.

У суботу, 11 вересня, Джо Байден очолить траурні заходи і разом із першою леді Джилл Байден відвідає три місця терактів, зокрема Всесвітній торговий центр в Нью-Йорку, Пентагон, а також поле біля Шанксвілла в штаті Пенсільванія.У Нью-Йорку церемонія пам’яті традиційно розпочнеться о 8:46 ранку, коли перший викрадений терористами літак влетів у північну вежу торговельного центру. Під час заходів зачитають імена усіх відомих жертв.

Читайте також:

У США впізнали ще двох жертв теракту 11 вересня, імена понад тисячі загиблих – досі невідомі;
На базі Гуантанамо поновились слухання у справі терактів 11 вересня у США;
Байден наказав розсекретити деякі документи про теракт 11 вересня;
Як кривавий теракт 11 вересня змінив Нью-Йорк – драматичні фото до та після.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *