Путін заявив, що в анексованому Криму достатньо власних запасів прісної води

за кордоном

Президент Росії Володимир Путін заявив, що в окупованому Криму достатньо власних запасів прісної води.

Про це глава Кремля сказав під час своєї великої пресконференції 17 грудня, пише ТАСС.

За його словами, наразі проблеми з водопостачанням на Кримському півострові пов’язані з тим, що раніше там не дбали про інфраструктуру.

“Судячи з усього, запасів хорошої прісної води в Криму власних достатньо. Просто цим і в радянський час, тим більше в часи, коли Крим входив до складу України, не займалися. Сьогодні ці роботи ведуться широко, одним з напрямів було опріснення. Думаю, це буде точково. Для широкого застосування це неефективно”, – зазначив Путін.

Він зауважує, що в прилеглій до Криму акваторії Азовського моря під землею можуть бути великі запаси прісної води. Він запевнив, що Москва не буде економити на питанні водопостачання, та пообіцяв вирішити цю проблему.

Як повідомлялося, через спустошені водосховища жителям Ялти окупаційна влада Криму планує подавати воду із водоспадів: Масандрівського, Уч-Коша та Хаста-Баш. У двох  водосховищах, що забезпечують Ялту водою, її  рівень впав до критичної межі. Цей рік для водопостачання Криму став критичним. Майже 85 відсотків потреб Криму водою раніше забезпечувала материкова частина України. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *