Президентські перегони в США: знятий з перегонів Сандерс офіційно підтримав Байдена

за кордоном

Сенатор від штату Вермонт та екскандидат у президенти США Берні Сандерс підтримав у висуванні колишнього віцепрезидента Джо Байдена. 

Сенатор закликав американців об'єднатися, щоб перемогти Трампа, назвавши його “найнебезпечнішим президентом в історії країни”, повідомляє ВВС.

“Сьогодні я прошу всіх американців. Прошу кожного демократа, кожного незалежного, я прошу багатьох республіканців зібратися разом у цій кампанії, щоб підтримати вашу (Байдена – ред.) кандидатуру, яку я схвалюю”- заявив 78-річний політик.

Джо Байден подякував Сандерсові за підтримку, додавши, що потребує його співпраці. Він також заявив, що разом із сенатором працює над створенням робочих груп з питань політики, спрямованих на вирішення питань зміни клімату, охорони здоров'я тощо.

Як повідомлялося, минулого тижня Головний конкурент ексвіцепрезидента Джо Байдена у демократичній партії Берні Сандерс вибув з передвиборчих перегонів. Таким чином на президентських виборах США 2020 чинному очільнику держави протистоятиме колишній віцепрезидент. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *