Потужний вибух в Нешвілі пов'язують із самогубством – CNN

за кордоном

Слідчі вважають, що вибух в Нешвілі, штат Теннессі, де 25 грудня підірвали будинок на колесах, пов'язаний із самогубством. 

Про це із посиланням на власні джерела у правоохоронних органах повідомляє CNN.

Зазначається, що знайдені на місці інциденту людські останки, ймовірно, належать організаторові злочину. Водночас мотив залишається невідомим. 

Правоохоронці не пов'язують організацію вибуху із жодною з терористичних організацій. “Час події, а саме різдвяний ранок, та попереджувальне повідомлення перед вибухом вказують на те, що той, хто стояв за злочином, не планував масового вбивства”, – пишуть у виданні. 

“Схоже, особа чи люди, які змовились, не були зацікавлені у тому, щоби спричинити будь-які масові жертви”, – прокоментував злочин агент ФБР у відставці Джеймс Гальяно.

Нагадаємо, що вибух пошкодив будівлю місцевого офісу стільникового оператора AT&T та призвів до неполадок в роботі телекомунікаційних служб. У зв'язку із цим міський аеропорт призупинив усі вильоти. Слідчі перевіряють, чи могло пошкодження офісу AT&T бути мотивом злочину.

Як повідомлялося, у п'ятницю, 25 грудня, на Різдво, в центрі міста Нешвілл у штаті Теннессі в США прогримів потужний вибух, яким розірвало автомобіль, пошкодило будівлі, автомобілі та дерева навколо. 

Спочатку до поліції зателефонували о 06:30 ранку й сказали, що навпроти будівлі суду округу Девідсон стоїть підозрілий фургон без номерних знаків. Копи, які приїхали на місце, почули із автомобіля голосове попередження із закликом негайної евакуації. Незабаром стався вибух, внаслідок якого в сусідніх будівлях повибивало скло. Уламками були всіяні вулиці і в сусідніх кварталах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *