На Красній площі активісти виклали тілами число 2036 в знак протесту проти Путіна: їх одразу затримали

за кордоном

В Москві на Красній площі активісти виклали тілами число 2036 на бруківці. Це рік, до якого Путін може продовжити правити Росією у разі набуття чинності поправок до Конституції. За кілька хвилин учасників акції затримали. 

Про це 1 липня повідомляє російський телеканал “Дождь”. 

У акції, яка пройшла в останній день голосування щодо поправок, взяли участь вісім осіб. Серед них муніципальні депутати одного з районів Москви та учасники руху Pussy Riot. Поліція затримала учасників акції і відвезла їх до відділку, застосовуючи силу. Зазначається, що акція “2036” – репліка протестного руху 90-их років. Тоді учасники акції своїми тілами виклали на Красній площі нецензурне слово з трьох літер. Це був знак протетсту проти закону “Про моральність”, який забороняв нецензурну лайку у громадських місцях і вводив покарання за це у вигляді 15 діб арешту.

Нагадаємо, в Росії триває всеросійське голосування за поправки до Конституції. Пропонують внести багато змін у внутрішню та зовнішню політику і устрій країни. Запропоновані поправки до Конституції обнуляють терміни президентства Володимира Путіна. Завдяки ним він зможе керувати Росією до 2036-го року. Сам референдум призначений на 1 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *