МЗС Туркменістану наполягає, що в країні і досі немає жодного випадку зараження коронавірусом

за кордоном

У Туркменістані, де заборонили використовувати слово “коронавірус”, досі немає підтверджених випадків зараження COVID-19.

Про це заявив міністр закордонних справ Туркменістану Рашид Мередов на брифінгу «Розвиток системи охорони здоров'я Туркменістану і міжнародне співробітництво», повідомляє Arzuw News.

Відповідаючи на питання посла ФРН в Туркменістані Найтхарта Хефер-Віссінг про поточну епідеміологічну ситуацію в країні, він заявив: «Якщо був би в Туркменістані хоча б один зареєстрований випадок. Ми в першу чергу сказали б про це нашим міжнародним партнерам, Всесвітньої організації охорони здоров'я. Ми несемо відповідальність за ті зобов'язання, які взяли на себе як член ООН, як країна з постійним нейтралітетом, визнаним ООН ще 25 років тому. Тому, ми нічого не приховуємо, ми відкриті ».

Нагадаємо, що Туркменістан є однією з небагатьох країн, де згідно з офіційною статистикою, немає жодного випадку зараження коронавірусом.

Раніше влада Туркменістану заборонила використовувати слово “коронавірус” і виключили його з ужитку. Всім медіа в країні заборонили писати це слово.Воно було також виключено зі спеціальної брошури, яку місцевий мінохоронздоров'я розсилає в школи, лікарні і на підприємства.

Крім того, люди, які носять маски на вулиці і кажуть про пандемію, можуть бути арештовані співробітниками місцевих органів внутрішніх справ в цивільному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *