Меркель заявила, що позиція Німеччини щодо "Північного потоку-2" не змінилася

за кордоном

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що вважає російський проєкт “Північний потік-2” важливим з точки зору економіки. Тому його слід добудувати.

Про це канцлерка ФРН заявила під час виступу в Бундестазі.

Зокрема, під час виступу в Меркель запитали, які заходи має намір вжити влада щодо проєкту. Німецька канцлерка відповіла:”Що стосується “Північного потоку”, то позиція федерального уряду залишається незмінною, якою була і в попередні роки”.

Також Меркель зауважила, що уряд Німеччини хотів би хороших відносин з РФ, але не можна ігнорувати ситуацію навколо отруєння російського опозиціонера Олексія Навального і недостатні успіхи у врегулюванні ситуації на сході України. 

“З одного боку, ми хотіли б хороших стратегічних відносин з Росією, а з іншого боку, ми маємо справу з дійсністю – справою Навального і браком прогресу в Мінському процесі.. Ее варто закривати очі на реальність”, – сказала канцлерка Німеччини.

Нагадаємо, 11 грудня російське судно-трубоукладач “Фортуна” відновило будівництво незакінченої ділянки російського проєкту “Північний потік-2”. Роботи відновлені після майже річної паузи.

Раніше Данія дозволила Nord Stream 2 AG добудувати незакінчену ділянку російського газопроводу “Північний потік-2” у своїх водах з використанням нових трубоукладачів. 

Як повідомлялося, швейцарська компанія Allseas заявила, що не відновить роботи з будівництва “Північного потоку-2”. Трубоукладальна компанія покинула регіон роботи у Балтиці та перейшла працювати на інший проєкт.

Радниця голови правління “Нафтогазу” Лана Зеркаль заявила, що палата представників США схвалила більшістю голосів додаткові санкції проти компаній, які беруть участь у страхуванні та ліцензування російського проєкту “Північний потік – 2”. Санкції США Зеркаль назвала “бомбою”, яка повинна остаточно підірвати плани російського “Газпрому” щодо добудови “Північного потоку-2”. Вона додала, що Україна очікує найближчими днями аналогічного голосування в Сенаті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *