Лукашенко заявив, що в Білорусі "жодна людина не померла від коронавірусу"

за кордоном

Президент Білорусі Олександр Лукашенко стверджує, що білоруси помирають не від коронавірусу, а від хронічних захворювань, які розвиваються на тлі COVID-19.

Про це 13 квітня пише “Интерфакс-Запад”.

За словами Лукашенка, жоден білорус в країні не помер від коронавірусу, всі смерті від “букету хронічних хвороб”.

“Люди бояться. Тому я їм хочу сказати наступне: у нас в країні не помер жоден чоловік від коронавируса. Жоден! Вони померли від букета хронічних хвороб, які у них були, – сказав він. – Фахівці ВООЗ, вони це бачили. Це серцево-судинна недостатність, дихальна легенева недостатність. В комплекті. І цукровий діабет. А потім ще там такі діагнози, що я прочитати навіть не можу. І додається коронавірус”.

За словами Лукашенка, коронавірус – “це та атмосфера, в якій розвиваються їх хронічні хвороби”.

“Тому я кажу, що у нас чисто від коронавиіуса жодна людина не помер. Ми боремося за кожну людину, як я обіцяв. Ось за це я вдячний і Міністерству охорони здоров'я, і лікарям. Ми струснули всю систему охорони здоров'я. Якби ми ось так за кожного не боролися, смертей було б більше “, – підкреслив він.

За інформацією МОЗ, станом на 13 квітня в Білорусі померло 29 пацієнтів з коронавірусною інфекцією, загальне число інфікованих досягло 2919 чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *