Коронавірус відступає в Іспанії: смертність за добу різко впала

за кордоном

За останні 24 години в Іспанії від коронавірусу померли 510 осіб, що означає зниження смертності та є найменшою кількістю смертей з 23 березня.

Про це повідомляє 11 квітня місцеве видання El Pais.

Кількість померлих сотню менше, ніж вчорашній показник – 605 загиблих, та найменше за увесь час. Кількість загиблих за добу знижується вже третій день поспіль.

Загальна кількість загиблих від коронавірусу в Іспанії становить 16353.

Кількість заражень коронавірусом в Іспанії з початку епідемії досягла 161 852. Найбільше випадків, понад 45,8 тисяч, зареєстровано у Мадриді. На другому місці – Каталонія, де зафіксовано майже 33 тисячі заражень коронавірусом.

З початку епідемії, одужали вже 59 109 хворих.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *