Кім Чен Ина: лідер КНДР два тижні не з'являється на публіці, його потяг стоїть біля заміської резиденції, а в столиці – паніка

за кордоном

Лідер КНДР Кім Чен Ин, який не з'являється на публіці від 11 квітня, нібито подякував робітникам, які працюють над найбільшим будівництвом останніх років в невеликому місті Самджійона на півночі країни. Водночас, спеціальний 250-метровий потяг, який імовірно належить главі Північної Кореї, помітили в курортному місті Вонсан.

Про це пише видання Yonhap News Agency.

“Кім Чен Ин висловив подяку працівникам, які щиро підтримували його в створенні Самджійона”, – повідомило вранці 26 квітня північнокорейське радіо.

Разом із тим, видання не дає інших подробиць, коли було направлено подяку будівельникам та не зрозуміло, де зараз Кім Чен Ин і як він почувається. 

Інші державні ЗМІ, зокрема і корейське центральне інформагентство і Rodong Sinmun, також не повідомляють про публічну діяльність Кіма і не надають жодних світлин лідера.

Водночас, моніторинговий сайт 38 North, який спеціалізується на зборі аналітичної інформації про КНДР, передало, що потяг, який можливо, належить лідеру Північної Кореї Кім Чен Ину від 21 по 23 квітня перебував на морському курорті на сході країни. У своїх висновках аналітики 38 North посилалися на знімки з супутника.

Згідно зі світлинами,потяг був припаркований на залізничній станції поблизу морського курорту Вонсан, яка закріплена за сім'єю північнокорейського лідера.

“Потяг довжиною приблизно 250 метрів, хоча частково покритий дахом станції, можна побачити на залізничній станції, відведеної для використання сім'єю Кіма. Він не був присутній 15 квітня, але був присутній як 21, так і 23 квітня”, – сказано у повіломленні.

Наголошується, що ці дані не доводять місцеперебування північнокорейського лідера і нічого не говорить про його здоров'я, але “надають ваги повідомленнями про те, що Кім перебуває в елітному секторі на східному узбережжі країни”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *