Іспанія послабила карантинні обмеження: як країна повертатиметься до звичайного життя

за кордоном

В Іспанії почали послаблювати карантинні обмеження: на роботу вийшли мільйони людей. Крім того, в іспанському МОЗ повідомляють, що пік епідемії коронавірусу пройдений. Смертей та нових хворих стає меншає, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Після місяця жорсткого карантину іспанцям вперше дозволили вийти на роботу. Утім, не всім. Лише тим, хто працює соціально важливих роботах, але не можуть виконуватися дистанційно, наприклад будівництво. Аптеки та супермаркети і так були відчинені.

Утім, розважальні заклади на кшталт кінотеатрів, ресторани, кафе, салони краси та перукарні й надалі зачинені. Школи на університети також, тому багато людей, хто теоретично сьогодні міг повернутися до роботи, змушені сидіти вдома через дітей.

“Цифри за останні кілька днів підтверджують, що Іспанія пройшла пік епідемії. Це перша фаза. Друга фаза – значне падіння кількості хворих та смертей. Саме на цьому ми й маємо сконцентруватися”, – каже міністр охорони здоров'я Іспанії Сальвадор Ійя.

Кількість захворювань в Іспанії зменшується щодня. За останню добу нових випадків понад три тисячі, але сметрей трохи більше 500. Це меншою цифра, аніж напередодні. Загалом 172 541 випадків та 18 056 смертей.

Часткове повернення до життя відчувається з самого ранку, бо кількість автівок збільшилася в рази. Медики наголошують, що повернення до звичного режиму повинно відбуватися поступово, секторально і протягом декількох місяців.

Як на статистиці відобразиться часткове повернення на роботу, дізнаємося тільки завтра. Але всі сподіваються, що нового сплеску не буде. Далі на черзі, якщо все йтиме добре, дозволити батькам виводити дітей на вулицю на годину на день. Це те на що дуже чекають усі батьки.

Олександра Молоткова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *