До Європарламенту під час карантину вдерлися злодії: зникли комп'ютери і планшети депутатів

за кордоном

Поки будівля Європейського парламенту була зачинена на карантин, усередину потрапили крадії. Щонайменше у 50 депутатів поцупили комп'ютери, планшети та інші предмети з їхніх офісів.

Про це 2 липня повідомляє Politico.

Крадіжки вчинили у той час, поки будівля пустувала, а депутатів відправили працювати до своїх країн, аби запобігти поширенню коронавірусу. Злодії копалися у паперах, вривалися в сейфи в кабінетах євродепутатів, щоб забрати цінні речі.

Німецький депутат Європарламенту Ніко Семсротт, у якого поцупили два ноутбуки, розчарований відсутністю відповіді від Генерального директорату з безпеки Європарламенту: “Це величезний скандал, і я не знаю, чому всі мовчать”, – сказав він.

Семсротт також додав, що злодії побували в офісах від 40 до 100 євродепутатів. Крім цього, він розмістив відео на YouTube,  де показує, як зловмисники відкрили ящик у столі.

Як заявила прессекретарка парламенту, інформація про крадіжки з'явилася у квітні, після чого збільшили кількість охоронців для патрулювання офісів. Вона також зазначила, що служба безпеки парламенту розслідує злочини і підтримує контакт з бельгійською владою.  

Нагадаємо, у Європарламенті стався масштабний витік даних – у відкритий доступ потрапила зашифрована інформація понад тисячі співробітників. Найбільше від хакерських атак постраждала Європейська народна партія. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *