Через "Омікрон" у Великій Британії посилили правила в'їзду: деталі

за кордоном

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив про посилення правил в'їзду в країну через поширення штаму коронавірусу “Омікрон”.

Про це пише The Guardian.

Тепер при в'їзді до Великої Британії всім людям, включаючи вакцинованих, на другий день перебування в країні потрібно буде скласти тест на коронавірус і самоізолюватись до отримання негативного результату тесту.

Крім того, у транспорті та магазинах стане обов'язковим носіння масок.

Через три тижні вжиті заходи можуть бути переглянуті.

Влада перегляне позицію щодо “бустерних” доз вакцини, щоб надати додатковий захист від вірусу більшій кількості британців.

Зазначимо, 26 листопада Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) кваліфікувала новий штам коронавірусу SARS-CoV-2, який отримав назву “Омікрон” як занепокоєння. Цей штам коронавірусу вперше було виявлено на початку листопада органами охорони здоров'я у країнах Південної Африки. Кількість випадків виявлення цього варіанта у хворих на COVID-19 збільшується

Нагадаємо:

Раніше про перші можливі випадки нового мутованого COVID-штаму “Омікрон ” повідомили у Чехії та Німеччині. У країнах чекають на остаточні результати аналізів.
Також у графстві Ессекс (Велика Британія) виявлено два випадки зараження новим штамом коронавірусу “Омікрон”.
Тим часом провідні фармкомпанії повідомили, коли почнуть боротися з новим штамом коронавірусу “Омікрон”.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатись на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *