Рвані рани та перелом: на КПВВ "Станиця Луганська" двом жінкам знадобилася медична допомога

Війна на Сході

У вівторок зранку, 15 грудня, на КПВВ “Станиця Луганська” дві жінки звернулися за медичною допомогою з серйозними травмами. Одна мала рвані рані на гомілці, інша – закритий внутрішній перелом двох кісточок гомілковостопного суглоба.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє БФ “Право на захист”.

“Сьогодні зранку на КПВВ “Станиця Луганська” спостерігачі БФ “Право на захист” зареєстрували випадки звернення по невідкладну медичну допомогу. Причиною стали серйозні травми”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що одна жінка звернулася у медпункт на “нулі”, бо мала рвані рані на гомілці, при цьому її одяг був цілий. Подробиць пенсіонерка не повідомила – сказала лише, що зазнала пошкоджень в маршрутці на непідконтрольній території, а оскільки болю не відчувала, перетнула лінію розмежування і лише по тому звернулася до медиків. Її забрали до лікарні і, за даними лікарів, їй доведеться накласти 6-7 швів.

Друга жінка впала на “нулі”. За попередньою інформацією, її заштовхав натовп у черзі. Наслідок – закритий внутрішній перелом двох кісточок гомілковостопного суглоба. Надавши першу допомогу, її “швидкою” доправили до лікарні.
Нагадаємо, раніше голова Луганської ВЦА Сергій Гайдай розповів, яка ситуація з коронавірусом на окупованій території.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *