Резніков розповів про зону пріоритетного розвитку на Донбасі

Війна на Сході

Верховна Рада може розглянути законопроєкти щодо створення території пріоритетного розвитку на Донбасі вже навесні 2021 року.

Про це віцепрем’єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков розповів на форумі “Схід можливостей”, що проходить у Краматорську.

За словами Резнікова, на сьогодні йде підготовка концепції створення території пріоритетного розвитку (віцепрем’єр уточнив, що це поки що робоча назва. – Ред.) по всій лінії зіткнення в Донецькій та Луганській областях, і, можливо, в Херсонській області, яка межує з Кримом.

“Усі узгодження з центральними органами виконавчої влади відбулися. Сьогодні документ переходить на погодження урядового комітету. Ми очікуємо, можливо, навіть у цей четвер (17 грудня. – Ред.) розгляду комітетом з метою подання на розгляд уряду цього місяця. В разі, якщо уряд підтримає схвалення концепції створення території пріоритетного розвитку, як стратегічного розвитку Донецької та Луганської областей, підконтрольних уряду України, буде офіційно створено і запроваджено проєктний офіс і робочу групу, яка буде писати концепцію, що стане передумовою написання пакету законопроєктів, які будуть регулювати цей режим”, – зазначив Резніков.

Віцепрем’єр очікує, що вже навесні відповідні законопроєкти будуть подані на розгляд українського парламенту.

Нагадаємо, керівник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявляв про можливість створення на Донбасі вільної економічної зони. Проте, йдеться саме про зону пріоритетного розвитку, яка стане основою відповідних законопроєктів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *