15 грудня: іменини, походження, значення і характер імен

Туризм

Народжені 15 грудня мислять глобальними категоріями. Їхні експансивні особистості не визнають жодних обмежень для думки. Водночас вони мають сильну волю і знання того, як працює система, тож перешкод для втілення своїх амбітних задумів вони не бачать. Факторами, згубними для подальшого зростання, можуть стати душевна сліпота, надмірний оптимізм або надмірна гордість.

Тамара

Ім’я Тамара має давньоєврейські коріння і походить від слова “Тамар”, що в перекладі означає “фінікова пальма”.

З дитинства Тамара не любить монотонного життя і тому намагається його хоч чимось урізноманітнити. Тамара — природжена артистка, вона любить, щоб на неї звертали увагу. Перед батьками грає роль слухняної доньки. Тамара має дуже різноманітні інтереси. Вона любить мріяти і фантазувати.

У спілкуванні з людьми ця жінка досить мила, навіть дітям легко говорити і гратися з нею. Що б вона не робила, все у неї вдається на високому рівні, тому що вона має такі якості, як обов’язковість і працьовитість. Вона дуже рішуча, а іноді навіть владна.

Тамара може дуже швидко спалахнути, але потім досить швидко відходить. Ця чарівна жінка — по суті, дитина, про яку потрібно піклуватися і намагатися оберігати. Якщо Тома зустрічається з великими труднощами в житті, з якими не так-то легко впоратися, вона заглиблюється в себе і ховається там, як черепаха в своєму панцирі.

Вона прагне зайняти в сім’ї положення лідера. І це іноді може призвести до розлучення. Вона любляча і турботлива мати, а також ніжна і віддана дружина. Вона легко знаходить привід для ревнощів і не посоромиться влаштувати сцену у присутності чужих людей. Тамара прагне створити в своєму будинку комфорт і затишок.

Тамара може вдало проявити себе, як в жіночих, так і в чоловічих професіях. Навіть якщо обрана робота не буде пов’язана з мистецтвом і творчістю, то вона все одно знайде застосування своїм талантам в цій сфері. Її приваблює медична та освітня галузь. Однак, крім того, що вона може стати хорошим медиком, учителем або вихователем, вона зможе домогтися успіху і в ролі адміністратора, бізнесмена, і навіть водія.

Ярослав

Ім’я Ярослав має старослов’янське походження. Значення імені Ярослав — “той, що прославляє Ярила” (бога Сонця).

Непростий впертий характер у Ярослава в дитинстві, росте він енергійним та неслухняним, надто самостійним і не любить слідувати встановленим правилам.

У колективі Ярослав завжди тримається мужньо і ніколи не скаржиться на труднощі. Зазвичай проявляє лідерські якості. Вже з юного віку в ньому відчувається авторитет і його думка відіграє не останню роль в будь-якій компанії.

Складна сутність характеру Ярослава нерідко заважає йому побудувати справжні дружні стосунки. З Ярославом краще не сваритись, він буває досить мстивий. Незважаючи на це, йому притаманні чесність і вміння ухвалювати справедливі рішення.

Що стосується стосунків у сім'ї, то тут про Ярослава можна сказати тільки хороше. Дружина і діти у нього на першому місці. Перед тим як зробити вибір на користь своєї супутниці життя, чоловік повинен зрозуміти, що впевнений в ній. Тільки в цьому разі шлюб буде дійсно міцним, а сімейне життя — щасливим.

Ярослав — лукавий. З одного боку, це привітна, мила і чарівна людина, а з іншого — деспотичний, жорстокий і безжальний чоловік. Хлопець має чудове мислення, може швидко проаналізувати ситуацію і ухвалити цілий комплекс рішень. Таке вміння допомагає йому реалізуватися в спортивній або підприємницькій діяльності. Він наділений марнославством, йому подобається чути компліменти на свою адресу, отримувати увагу з боку оточення. Заради цього чоловік всіляко намагається виділитися з натовпу, завоювати гучну репутацію, вести красиве і багате життя. Втім, у нього це чудово виходить.

Маргарита

Ім’я Маргарита в перекладі з грецької мови означає “перлина”. “Маргарітос” — це епітет Афродіти, богині краси і любові, яка була покровителькою мореплавців.

Головна якість характеру жінки на ім’я Маргарита — прямолінійність. Вона скаже все, що думає, будь-якій людині, незалежно від її віку і статусу. Водночас Маргарита — прямолінійна і самокритична до себе. Чесна і смілива, нетерпляча і примхлива, Маргарита має аналітичний склад розуму і логічне мислення. У характері Марго відсутній егоїзм і зовсім немає дипломатії, саме тому у неї часто виникають конфлікти з людьми. Маргарита справляє враження розумної жінки, якій притаманні практичність і деяка невпевненість в собі.

У професійній діяльності Марго проявляє себе рішучою жінкою. Проте, робота для Маргарити є не сенсом життя, а просто засобом заробітку. Марго чудово проявить себе в адміністративній діяльності, в педагогіці і біології. Завдяки своїй практичності і організаторським здібностям Маргарита може стати хорошим керівником. Водночас Марго не прагне до влади, їй потрібна цікава робота. Успіх у справах приходить до Маргарити завдяки посидючості, працьовитості, оригінальному підходу до справи і нестандартному мисленню.

Чоловіком Маргарити стане тільки симпатична їй людина. Марго не надто любить господарювати. До готування ставиться з байдужістю, однак за бажання може приготувати вишукану вечерю. Маргарита обожнює дітей, заради них вона готова пожертвувати всіма іншими речами в її житті. У чоловічому товаристві Марго почувається, як риба у воді, тому її чоловікові часто доводиться відчувати уколи ревнощів. І все ж, Маргарита буде відданою і вірною дружиною та дуже турботливою матір’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *