1 липня туроператор ANEX Tour провів до сонячної Туреччини українських туристів

Туризм

Сьогодні відбулися перші рейси з туристами, після оголошення карантину та припинення авіасполучення. Літаки до Туреччини та Єгипту не лише з Києва, а й з Харкова та Запоріжжя. Проводжав туристів генеральний директор ТОВ “ТК Анекс Тур” в Україні Ількер Адігюзель.

“Я радий бачити щасливих туристів, що вже через кілька годин будуть купатися в морі. Запевняю, що ми робили, робимо та будемо робити все можливе для комфорту та безпеки наших туристів. Ми отримали міжнародний сертифікат, що засвідчує високий рівень безпеки згідно з чотирма параметрами: “здоров’я та безпека пасажирів”, “здоров’я та безпека працівників”, “заходи, запроваджені на об’єктах” та “заходи, запроваджені на транспортних засобах”. Ми відповідально ставимося до ситуації, що склалася, і дотримуємося всіх норм та правил безпеки”, – зазначив генеральний директор ТОВ “ТК Анекс Тур” в Україні Ількер Адігюзель.

Графік рейсів наразі стабільний, хоча одразу почали перевезення великої кількості пасажирів і на сьогодні всі літаки повністю заповненні. Авіаперевізник “Авіакомпанії “Азур Ейр Україна” каже, що провів дуже велику підготовчу роботу, щоб максимально убезпечити та зберегти комфорт подорожуючих.

“Ми дуже чекали цього дня та готувались, дотримуючись та впроваджуючи вимоги і рекомендації Державної авіаційної служби України та Європейської агенції з безпеки польотів (EASA). Це дуже великий об'єм роботи. Для нас на першому місці – комфорт та безпека пасажирів. Тому, перед кожним рейсом літак проходить не лише повну технічну перевірку, а й дезінфекцію,” – зазначив Карен Антонов, генеральний директор ТОВ “Авіакомпанії “Азур Ейр Україна”.

Для безпеки туристів на території аеропорту проводиться температурний скринінг, ретельно стежать за дотриманням соціальної дистанції та масковим режимом.

Зазначимо, що ANEX Tour став першим турецьким туроператором, який отримав “сертифікат здорового туризму” від Міністерства культури та туризму в рамках заходів щодо боротьби з епідемією коронавірусу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *