Вечір боксу у Києві: українець Фаніян брутально вирубив білоруса в першому раунді

Спорт

У середу, 1 липня, в Києві відбувся великий вечір боксу від Sparta Boxing Promotions. Подія запам’яталася багатьма яскравими поєдинками.

Зокрема, 23-річний українець Арам Фаніян уже в першому раунді нокаутував білоруса Надзіра Бакшиєва. Український боксер завдав супернику потужного удару по печінці, після чого рефері одразу зупинив бій. Білорус ще довго лежав на настилі рингу та стогнав від болю. Для Фаніяна це 17-та перемога в 18 боях на професійному ринзі.

Не менш видовищно розібрався зі своїм опонентом український надважковаговик Ігор Шевадзуцький. Він також здобув перемогу нокаутом у першому раунді, потужно влучивши у свого 47-річного співвітчизника Ігора Пилипенка. Для Шевадзуцького це четвертий успіх на профіринзі, а для Пилипенка поразка стала ювілейною, 50-ю в кар’єрі.Мабуть, найбільш кривавим стало протистояння українців Станіслава Скорохода та Владислава Танцюри. Поєдинок повинен був тривати 8 раундів, але рефері довелося зупинити його ще в п’ятому, оскільки все обличчя Танцюри було в крові. Зазначимо, що для Скорохода це 20 перемога у 22 боях, а Танцюра зазнав шостої поразки.

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що наприкінці липня у Києві хочуть організувати грандіозний вечір боксу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *