Вдарив 16-річного хлопця: футболіст "Челсі" спровокував масову бійню на полі (відео)

Спорт

Під час дербі між молодіжними командами “Челсі” і “Тоттенхема” спалахнула масова бійка, яку спровокували дії півзахисника “синіх” Денні Дрінквотера.

На 74-й хвилині зустрічі за рахунку 2:2 гравець “шпор” Альфі Девайн пішов проти відомого футболіста в досить жорсткий підкат. Дрінквотер відреагував тим, що, лежачи, вдарив ногою 16-річного суперника.

Після цього на полі розпочалася масова бійка за участю футболістів обох команд. Щоб залагодити конфлікт, до місця бійки прибіг навіть легендарний воротар “Челсі” Петр Чех, який провів на полі всі 90 хвилин гри.Дрінквотер і Девайн за підсумками інциденту були вилучені з поля. У час, що залишився, “Челсі” забив ще один м’яч і виграв зустріч з рахунком 3:2.

Перемога дозволила “Челсі” очолити турнірну таблицю Прем’єр-ліги 2. В активі команди 19 очок після 10 турів.
“Тоттенхем” знаходиться на 9-й позиції, маючи в активі 14 балів.