У футболі введуть додаткову заміну: нове правило тестуватимуть у 2021 році

Спорт

Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB) ухвалила рішення про початок тестування нового правила щодо додаткової заміни від січня 2021 року.

Цю заміну можна буде робити у випадках травми голови гравця та підозри на струс мозку. Рішення ухвалено під час щорічної  наради IFAB, яка відбулася по відеозв’язку.

“Члени погодилися, що в разі реального або передбачуваного струсу мозку гравець повинен покинути поле заради захисту його здоров’я, але команда не має страждати від чисельного нестачі”, – йдеться у заяві IFAB.Зазначається, що конфедерації, національні футбольні асоціації (FA) і організатори змагань (через свої національні FA), зацікавлені в участі в цих випробуваннях, повинні подавати заявки до IFAB і ФІФА. Організатори змагань повинні забезпечити повне використання офіційних протоколів та надання необхідних відгуків.

ПРАВИЛО П’ЯТИ ЗАМІН

Правління затвердило подовження тимчасової поправки до Правила 3, яка дозволяє використовувати до п’яти запасних гравців:

на змаганнях вищого рівня, на внутрішніх змаганнях, що закінчуються до 31 грудня 2021 року

на міжнародних змаганнях, що закінчуються до 31 липня 2022 року

Члени погодилися, що вплив пандемії коронавірусу на футбол має залишатися під постійним контролем, щоб можна було прийняти відповідні заходи. Наступний огляд відбудеться на річних загальних зборах акціонерів 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *