У ФІФА припускають повне скасування міжнародних матчів в 2020 році

Спорт

Міжнародний футбол може не повернутися до 2021 року, оскільки світ спорту продовжує охоплювати пандемія коронавірусної інфекції.

Віцепрезидент ФІФА Віктор Монтальяні наголосив, що національним першостям буде надано пріоритет над міжнародними матчами.

Фінальний турнір Євро-2020 та Копа Америка цього літа вже перенесли на 2021 рік,  тоді як ФІФА пересла міжнародні змагання минулого місяця, а також ті, що заплановані на червень. Та виявляється,  міжнародні ігри, заплановані на вересень, жовтень та листопад, також перебувають під загрозою.

Як пише Daily Mail з посиланням на Associated Press, Монтальяні запилали, чи гратимуть національні збірні у 2020 році:

“Я думаю, що це може бути проблемою, не стільки через проблеми зі здоров'ям у всьому світі та різного ступеня готовності, а через міжнародні подорожі. На мою думку, вітчизняний футбол є пріоритетом. Вересень ще в планах, та я не певен, що на твердій основі через поточні тенденції”, – заявив Монтальяні.

Він також наголосив, що матчі будуть проведені без глядачів. До цього треба буде повертатися поступово.

Нагадаємо, за останнім планом УЄФА, національні ліги поновляться не пізніше, ніж на початку липня, а до серпня завершаться. Після цього команди-учасниці Ліги чемпіонів і Ліги Європи продовжать боротьбу в євротурнірах. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *