Тусили до ранку: футболіст англійського клубу влаштував шалену вечірку з моделями на карантині

Спорт

Нападник “Евертона” Мойзе Кін порушив правила карантину та організував вечірку на власній квартирі в Чеширі, куди запросив друзів і моделей.

За інформацією The Sun, в Мережу злили фото з приватної групи Snapchat з підписом “Очищення від карантину”. На зображеннях дівчата танцюють та торкаються інтимних місць чоловіків, які перебувають поруч.

“Очевидно, що Мойзе та його друзі не вважали, що правила стосуються їх. Вечірка була дикою і тривала до самого ранку. Зіркам АПЛ платять величезні зарплати за те, що вони не працюють. Це повинно розлютити людей, які втратили роботу або яким урізали зарплату. Вони думають, що вони вище правил”, – заявило близьке до італійського футболіста джерело.

Своєю чергою, “Евертон” жорстко засудив поведінку Кіна, назвавши її неприйнятною.

“Ми були здивовані, коли дізналися про інцидент. Гравець першої команди ігнорував керівництво та політику клубу стосовно коронавірусу. Клуб висловив гравцю велике розчарування і дав зрозуміти, що такі дії абсолютно неприйнятні”, – йдеться в заяві “ірисок”.

Раніше повідомлялося, що футболіст “Манчестер Сіті” розважився з повіями на карантині, тепер він може попрощатися з кар’єрою в збірній Англії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *