Тріумф норвежців і перші "квіти" для України: результати чоловічого спринту в Гогфільцені

Спорт

Відбувся чоловічий спринт на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Гогфільцені. Перемогу в гонці здобув 23-річний норвежець Стурла Легрейд.

Компанію йому на п’єдесталі склали його співвітчизники Йоханнес Дале і Йоханнес Бо. Четвертим став ще один норвежець Ветле Шоста Крістіансен.Вдалою гонкою виявилася для лідера нашої збірної Дмитра Підручного, який з чистою стрільбою став шостим і потрапив у квіткову церемонію. Це найкращий результат серед наших біатлоністів у сезоні.

Також непоганий для себе результат показав Антон Дудченко, який посів 20-те місце. У гонку переслідування 19 грудня потрапив ще один наш співвітчизник – Артем Прима, який опинився на 39-й позиції.

Відзначимо, що право брати участь у гонці переслідування отримують найкращі 60 спортсменів у спринті. У пасьюті вони стартують з тим відставанням і в тому порядку, в якому завершили попередню гонку.