Тести, маски, дезінфекція: стали відомі правила АПЛ для повернення футболістів до тренувань

Спорт

Керівництво англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) розробило правила для повернення до тренувань перед поновленням футбольного сезону-2019/20.

Згідно з ними, всі гравці і співробітники команд зобов'язані протягом 48 годин, що передують тренуванню, пройти тести на коронавірус. Увесь список наводить Daily Mirror:

Все футбольне обладнання, включаючи конуси, кутові прапорці, GPS-датчики і стійки воріт, буде регулярно дезінфікуватися.
Всіх гравців зобов'яжуть постійно носити шарфи-снуди або маски.
Машини на парковках тренувальних баз повинні розташовуватися на відстані трьох місць один від одного.
Жодного масажу без дозволу клубного лікаря.
Всі рідини залишатимуться в спеціальних pick-up зонах.
Відвідувати будівлю бази можна буде тільки заради туалету.
Спершу разом зможуть тренуватися лише по 5 гравців.
У всіх гравців будуть тимчасові слоти для тренувань і по 15 хвилин на підготовку.
Заняття в невеликій групі триватиме 75 хвилин.
Гравцям і персоналу заборонять плювати на газон.

АПЛ планують рестартувати у червні, а матчі можуть дограти на спеціально відібраних для цього стадіонах. За такого сценарію, новий сезон-2020/21 може розпочатися вже 22 серпня.

В АПЛ залишилося зіграти 9 турів. Турнірну таблицю очолює “Ліверпуль” з відривом від найближчого переслідувача у 25 очок. “Червоним” залишилося здобути 2 перемоги, щоб стати чемпіонами вперше від 1990 року.

Нагадаємо,  УЄФА попросив асоціації надати плани з догравання сезону до 25 травня. Як альтернативу в організації готові схвалити різні скорочені формати завершення сезону: у вигляді плейоф або міні-турнірів.

Якщо чемпіонат доведеться завершити дочасно, учасників єврокубків наступного сезону визначатимуть за спортивним принципом, тобто за положенням в турнірній таблиці за підсумками кількості зіграних матчів. Також в УЄФА пояснили, кого не допустять до єврокубків-2020/21.

Наразі дочасно завершено два футбольні чемпіонати: нідерландську Ередивізію без визначення чемпіона та французьку Лігу 1. Положення команд визначать на нараді ліги у травні. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *