Розчавили чемпіона: "Манчестер Сіті" розгромив "Ліверпуль", Зінченко провів матч на лаві запасних

Спорт

У центральному поєдинку 32-го туру англійської Прем’єр-ліги “Манчестер Сіті” приймав “Ліверпуль”, який достроково став чемпіоном Англії. Гра відбулася у Манчестері і завершилася розгромною перемогою городян з рахунком 4:0.

МАНЧЕСТЕР СІТІ – ЛІВЕРПУЛЬ – 4:0
​​​​​​​Голи: де Брюйне, 25′, Стерлінг, 35′, Фоден, 45′, Окслейд-Чемберлен, 66′ (автогол)

Три м’ячі господарі поля забили у першому таймі. На 25-й хвилині Кевін де Брюйне забив з пенальті.На 35-й відзначився Рахім СтерлінгА на 45-й – Філ Фоден.

У другому таймі Алекс Окслейд-Чемберлейн забив у власні ворота (66’). У компенсований час після VAR арбітр не зарахував гол Ріяда Мареза, зафіксувавши гру рукою Фодена.

Зазначимо, що українець Олександр Зінченко потрапив до заявки на гру, але провів матч у запасі.

У “Ліверпуля” залишається 86 очок у турнірній таблиці, “Манчестер Сіті”, який іде другим, набрав 66.