Рятівник команди: британська преса вибухнула оваціями на адресу Ярмоленка після голу "Челсі"

Спорт

Андрій Ярмоленко став героєм матчу 32-го туру Чемпіонату Англії “Вест Хем” – “Челсі”. Український футболіст вийшов на заміну на 78-й хвилині за рахунку 2:2, а на 89-й хвилині забив переможний гол (3:2).

Британська преса не залишила блискучий перфоманс Андрія поза увагою та вибухнула гучними заголовками на його честь.

Football London: Грандіозний вплив Ярмоленка

The Independent: Ярмоленко вийшов з лави запасних, щоб приголомшити в’ялих “пенсіонерів”

The Guardian: Ярмоленко змусив “Челсі” поплатитися в дербі, витягнувши “Вест Хем” із зони вильоту

Sky Sports: Ярмоленко під завісу зустрічі вирвав перемогу

The Times: Андрій Ярмоленко винагородив “Вест Хем” за бійцівський дух

The Telegraph: Рятувальний трос “молотобійців”. Андрій Ярмоленко пізнім голом приголомшив “Челсі” та підвищив надії Вест Хема на порятунок

Після матчу “Вест Хем” опублікував гол Ярмоленка у себе в Twitter, зібравши безліч вподобань та репостів.Сам українець зранку привітав уболівальників “молотобійців” з такою важливою перемогою.Фанати “Вест Хема” тішаться успіху в лондонському дербі та відзначають магічну ліву ногу Андрія.А дехто навіть на радощах назвав українця найкращим гравцем у світі.
В активі Ярмоленка чотири голи в поточному сезоні АПЛ. Андрій пропустив чимало через травму.

“Вест Хем” набрав 30 очок і посідає 16-е місце в турнірній таблиці “Челсі” (54) – на 4-й сходинці.

АПЛ-2019/20 достроково виграв “Ліверпуль”.