"Реал" у перенесеному матчі здолав "Атлетик" і порівнявся з лідерами Ла Ліги

Спорт

Мадридський “Реал” переміг “Атлетик” Більбао (3:1) в домашньому матчі 19-го туру іспанської Ла Ліги. Поєдинок перенесли на раніший термін через участь команд в Суперкубку Іспанії (13-17 січня 2021 року).

Вже на 13-й хвилині Рауль Гарсія поставив “басків” у скрутне становище, заробивши другу жовту картку та вилучення. Підопічні Зінедіна Зідана вийшли вперед “у роздягальню”: Тоні Кроос в компенсований до першого тайму час забив з передачі Вінісіуса Жуніора.

Одразу після перерви “червоно-білим” вдалося зрівняти рахунок зусиллями Андера Капи. Однак ближче до кінця матчу “Реал” додав та вирвав перемогу – Карім Бензема оформив дубль, забивши свої дев’ятий і десятий голи за мадридський клуб у нинішньому сезоні.
Перемога дозволила “вершковим” закріпитися на третьому місці в таблиці Примери. “Королівський клуб” зрівнявся за очками з лідерами – “Реалом Сосьєдад” і “Атлетіко” (у всіх трьох по 26 балів, але “матрацники” мають дві гри в запасі).
“Атлетик” залишився 13-м (14 очок).
14-й тур Ла Ліги – 18-20 грудня: “Реал” зустрінеться з “Ейбаром”, а колектив з Більбао буде приймати “Уеску”.