"Північна Корея в центрі Європи": зірка білоруського баскетболу жорстко висловилася про ситуацію у країні

Спорт

Зіркова білоруська баскетболістка Олена Левченко поділилася думкою про ситуацію у своїй країні, де не вщухають протести проти Олександра Лукашенка, який був оголошений переможцем президентських виборів, що відбулися в серпні 2020 року.

Наприкінці вересня 37-річна центрова була засуджена до 15 діб арешту за участь у несанкціонованих мітингах. Раніше вона підписала відкритий лист спортсменів з вимогою визнати президентські вибори в Білорусі недійсними.

“Я думаю, що особливе ставлення до мене було проявлено тому, що я – спортсменка і висловила свою думку. Я отримала величезну підтримку. Але я навіть не могла уявити, що вона буде такою великою – від спортсменів інших країн і міжнародних спортивних федерацій до Washington Post і CNN.

У мене все ще болить шия. Далися взнаки старі травми, наприклад, коліна. Уявіть, я проспала 13 ночей на залізних прутах.

Дуже важливо, щоб зовнішній світ звертав увагу на ситуацію. Ми стаємо Північною Кореєю в центрі Європи. Це неприємно, і це стосується не тільки нас, білорусів, а й інших країн”, – цитує Левченко svt.se.

У 2010-му Левченко визнавалася найкращою центровою на чемпіонаті світу.
У тому ж році білоруска стала фіналісткою жіночої НБА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *