Майбутнє футболу: Що відомо наразі про плани УЄФА з догравання сезону-2019/20

Спорт

Європейський футбольний союз (УЄФА) готовий розглянути альтернативні варіанти завершення сезону-2019/20. Про це стало відомо після відеоконференції Виконкому організації 23 квітня.

УЄФА попросив асоціації надати плани з догравання сезону до 27 травня, інформує SportMediaset.it.

Зазначається, що сезон-2019/20 немає виходити за рамки 3-го серпня.

ДОГРАВАННЯ СЕЗОНУ

УЄФА хоче переконатися в тому, що всі федерації зможуть провести решту матчів, запланованих за календарем. Як альтернативу в УЄФА готові схвалити різні скорочені формати завершення сезону: у вигляді плейоф або міні-турнірів.

ЯКЩО СЕЗОН НЕ ВДАСТЬСЯ ДОГРАТИ

Якщо та чи інша федерація не зможе завершити чемпіонат навіть в скороченому форматі через вимоги місцевого Міністерства охорони здоров'я або неможливості забезпечити спортсменам максимальну безпеку, сезон доведеться завершити дочасно.

У цьому разі федерації повинні будуть за спортивним принципом (тобто, за положенням в турнірній таблиці за підсумками кількості зіграних матчів) визначити учасників єврокубків на наступний сезон.

Про дочасне завершення сезону відомо у Бельгії, Шотландії та Нідерландах, в останній заборонили масові заходи до 1 вересня.

А ЩО З УКРАЇНСЬКИМ ФУТБОЛОМ

Українська асоціація футболу заявила, що не розглядає іншого варіанту, як дограти сезон-2019/20. Тим часом в УПЛ вже створили календар рестарту, а також повідомили клуби, що вони матимуть мінімум два тижні на підготовку до поновлення поєдинків.

Матчі Чемпіонату України були призупинені від 17 березня. В УПЛ після 23 турів лідирує “Шахтар”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *