Клуб УПЛ потренувався онлайн за допомогою Skype

Спорт

Луганська “Зоря” провела колективне тренування через Інтернет в умовах карантину, викликаного пандемією коронавірусу.

Підопічні Віктора Скрипника вийшли на зв’язок у Skype. За допомогою конференц-дзвінка футболісти спочатку поспілкувалися між собою, а потім до чату приєднався тренер з фізпідготовки Григорій Ярмаш, який провів для них тренування в режимі онлайн.

“Був підготовлений комплекс вправ, тривалістю близько 50 хвили. Я ці вправи показував, хлопці їх виконували. Такі заняття допомагають не тільки підтримувати фізичну форму, а й значно покращують настрій. Всі футболісти перебувають в хорошому настрої і налаштовані на серйозну роботу. В онлайн-режимі також. За нинішньої ситуації ми всі повинні дотримуватися правил карантину, тренуючись виключно в домашніх умовах”, – цитує слова Ярмаша офіційний сайт “Зорі”.

У клубі відзначили, що такі тренування будуть проводитися періодично для підтримки команди в тонусі.

Чемпіонат України призупинений на невизначений термін через пандемію COVID-19.

На вимушену паузу “Зоря” пішла на другому місці в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Луганчани мають однакову кількість очок з “Динамо”, але випереджають киян за статистикою особистих зустрічей.

Раніше повідомлялося, що Українська асоціація футболу (УАФ) не розглядає іншого варіанту, крім дограти турніри сезону-2019/20.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *