Диво-гол зі штрафного, відбитий пенальті: "Арсенал" неочікувано розібрався з "Челсі" у Boxing Day

Спорт

26 грудня в англійській Прем'єр-лізі відбувається так званий Boxing Day – матчі, які граються після Різдва західного обряду. Головною стравою для фанатів стало лондонське дербі в рамках 15-го туру між “Арсеналом” та “Челсі”, яке закінчилося на користь “канонірів” – 3:1.

Команда Мікеля Артети відкрила рахунок на 35-й хвилині. Ріс Джеймс збив Кірана Тірні у штрафному майданчику “синіх” – арбітр призначив пенальті. Вирок холоднокровно реалізував Александр Ляказетт.

Перед перервою “гармашам” вдалося подвоїти свою перевагу – Граніт Джака закрутив м'яч у “дев'ятку” розкішним ударом зі штрафного.

На 56-й хвилині господарі довели справу до розгрому – Букайо Сака подавав на дальню стійку, але м'яч вдало зрізався з його ноги і залетів у дальній кут воріт Едуара Менді. На 84-й хвилині “Арсенал” міг забити і четвертий м'яч, але Мохамед Ельнені влучив у поперечину.

Здавалося, що в команди Френка Лемпарда зовсім немає шансів для порятунку. Але розхлябаність футболістів “Арсенала” ледве не дозволила “синім” створити камбек. Спочатку на 85-й хвилині Теммі Абрахам відправив м'яч у сітку після паса Хадсона-Одої, А на останній хвилині основного часу “Челсі” заробив пенальті, проте Бернд Лено потягнув постріл Жоржиньйо з позначки.