Дезінфекція на ринзі та вихід в масках: у Нікарагуа провели незвичайний вечір боксу під час пандемії

Спорт

У суботу, 25 квітня, в столиці Нікарагуа – Манагуа на арені “Gimnasio Alexis Arguello” відбувся вечір боксу, який складався з восьми поєдинків.

На відміну від більшості світових країн, в Нікарагуа немає заборони на проведення масових заходів, тому на стадіон пустили 800 уболівальників, що становить 10% загальної місткості арени.

Водночас організатори вжили значних заходів безпеки. Перед входом на арену у всіх людей перевіряли температуру, а також змушували обробляти антисептиками руки та підошву взуття. На трибунах фанати перебували в захисних масках та тримали дистанцію один від одного.

Боксери разом зі своїми командами виходили в ринг в масках, після чого знімали їх. Перед початком бою працівники в захисних костюмах обприскували бійців антисептичним розчином.

Коментатори, які працювали поряд з рингом, а також журналісти весь час були в масках і рукавичках.

Подію відвідав і зірковий гість – місцевий чемпіон світу у другій найлегшій вазі Роман Гонсалес, який під час входу на арену також подолав всі необхідні запобіжні заходи.Нікарагуа – одна з країн, де під час пандемії коронавірусу не були призупинені змагання з футболу, бейсболу та боксу.

За час пандемії в Нікарагуа було зафіксовано 12 випадків зараження COVID-19 з трьома смертельними наслідками.

Раніше стало відомо, що турнір зі змішаних єдиноборств UFC 249 також відбудеться, попри пандемію коронавірусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *