"Барселона" готується грати без глядачів протягом 10 місяців

Спорт

Каталонська “Барселона” може закрити “Камп Ноу” для глядачів на 10 місяців і грати за порожніх трибун до лютого 2021 року. Такий варіант розглядають у внутрішньому звіті, складеним клубом.

Каталонська газета La Vanguardia, посилаючись на документи, зазначає, що в них викладено  два можливих сценарії розвитку фінансової кризи, що охопила футбол через пандемію коронавірусної інфекції, пише Dailymail.

У песимістичній версії поточний сезон не буде дограний, а трансферне вікно діятиме з 15 серпня до 15 вересня, коли стартує кампанія-2020/21. За цим сценарієм передбачається проведення матчів без глядачів до лютого 2021 року.

В іншому варіанті – сезон поновлюється 15 червня і закінчується в другий тиждень серпня. Але навіть у цій версії клуб не планує повертати фанатів на “Камп Ноу” до 15 листопада.

Нагадаємо, ЗМІ писали, що Ла Ліга ухвалила рішення за будь-яку ціну дограти сезон-2019/20. Наразі розглядають три дати поновлення матчів – 26 травня, 8 червня або 27 червня.

Крім того, повідомлялося, що Королівська федерація футболу Іспанії визначила учасників Ліги чемпіонів та Ліги Європи на випадок, якщо сезон завершиться дочасно.

Після 27 турів іспанської Примери лідирує “Барселона” з відривом від “Реала” у два бали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *