Зеленський провів розмову з президентом Литви: про що говорили

Політика

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Литовської Республіки Гітанасом Науседою.

Про це повідомляють в Офісі президента.

Вони обговорили ситуацію в країнах у зв’язку з поширенням коронавірусу та заходи, яких вживають в Україні та Литві з метою протидії та мінімізації впливу COVID-19 на громадян.

Зеленський розповів Науседу про безпекову ситуацію на Донбасі і подякував за незмінну підтримку Вільнюсом суверенітету й територіальної цілісності України.

Лідере країн обговорили стан підготовки важливих євроінтеграційних заходів: саміту Україна – ЄС та шостого саміту Східного партнерства.

Як зазначається, Науседа високо оцінив особистий внесок Зеленського у впровадження реформ. Він особливо відзначив важливість ухвалення земельної реформи як однієї з найкращих передумов для побудови сильної економіки.

Співрозмовники відзначили важливість продовження двостороннього політичного діалогу попри ситуацію з поширенням коронавірусу. Зеленський запросив свого литовського колегу відвідати Київ наприкінці цього року для участі в черговому засіданні Ради Президентів України та Литовської Республіки.

“Чекаю на нашу зустріч, і, звісно, хочеться більше спільних економічних рішень. Сподіваюся, в цьому напрямку ми зможемо рухатися попри карантин. Вдячний за адвокацію України у Європі й за дружбу між нашими країнами”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон також провів телефонну розмову із президентом України Володимиром Зеленським, під час якої підтвердив свої плани відвідати Україну після завершення пандемії коронавірусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *