Зеленського запросили на засідання "Слуги народу", де обговорять трьох кандидатів у міністри

Політика

Фракція партії “Слуга народу” запросила на сьогоднішнє вечірнє засідання президента Володимира Зеленського. На заході увечері 15 грудня планують обговорити низку кадрових питань.

Про це розповіла народна депутатка від “Слуги народу” Галина Янченко, повідомляє “Укрінформ”.

За словами політикині, нардепи представлять Зеленському кандидатів на посади міністрів у справах ветеранів, енергетики та освіти і науки. Янченко розповіла, що на посаду міністра енергетики претендує Юрій Вітренко, міністра освіти – Сергій Шкарлет. Стосовно нового очільника Мінветеранів, натякнула, що це буде жінка.

“Будемо знайомитися з трьома кандидатами на посади трьох міністрів відповідно. Це міністр ветеранів. Пана Бессараба (Сергій Бессараб, міністра у справах ветеранів. – Ред.) на цій посаді замінить жінка… Далі розглядається кандидатура на посаду міністра енергетики. На цю посаду розглядається Юрій Вітренко… І третє кадрове питання – це Міністерство освіти. На цю посаду пропонують виконувача обов'язків Шкарлета”, – зазначила Янченко.

Нагадаємо, раніше лідер фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що ротацій у Кабміні не планується. Тоді він коментував ймовірну зміну міністрів економічного та енергетичного напрямів (наразі посаду міністра економіки обіймає Ігор Петрашко, міністром фінансів є Сергій Марченко, а т.в.о. міністра енергетики призначено Ольгу Буславец – Ред.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *