"Замахнулися – бийте": Порошенко зявив, що не боїться запроторення за ґрати

Політика

П'ятий президент України Петро Порошенко виступив з промовою у Печерському райсуді, який обирав йому запобіжний захід. Він заявив, що не боїтсься президента Володимира Зеленського та генпрокурорки Ірини Венедіктової, а також попросив задовольнити клопотання про її відвід. 

Порошенко озвучив відповідні заяви під час судового засідання 1 липня.  

“Всупереч рекомендаціям захисту, я хочу повністю погодитись з позицією генерального прокурора Рябошапки: це повний юридичний треш”, – заявив Порошенко. За його словами, через те, що Рябошапака “казав правду в очі” і відмовився підписати підозру Порошенку, його відправили у відставку. 

П'ятий президент вважає, що у глибині душі й пані Венедіктова погоджується з паном Рябошапкою, але боїться за свою подальшу долю. “Бачачи долю Рябошапки і будучи залежною від президента Зеленського, на відміну від нас, сторони захисту, вона боїться. Боїться за свою подальшу долю. Зніміть з неї цей тягар – відведіть її”, – заявив Порошенко у суді.

Він також додав, що “відосіками” влада відволікає суспільство від важливих проблем, а також залишила людей “сам на сам з пандемією”. “Ви зараз намагаєтеся попкорном їх відволікти? Не робіть цього. До роботи”, – закликав Порошенко. 

Наприкінці промови політик звернувся до Зеленського і Венедіктової: Я хочу повторити тезу: “Ми вас не боїмося. Замахнулися – бийте. Не відкладайте, не бійтеся. Треба запроторити за грати – запроторюйте”.

Нагадаємо, п’ятий президент України Петро Порошенко перебуває у будівлі Печерського райсуду Києва. Там сьогодні йому мають обрати запобіжний захід у справі, що стосується призначення Сергія Семочка першим заступником глави Служби зовнішньої розвідки. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *