У Зеленського вже немає навіть лави запасних: в "Голосі" прокоментували можливе призначення Саакашвілі

Політика

У партії “Голос” вважають, що пропозиція президента Володимира Зеленського Міхеілу Саакашвілі обійняти посаду віцепрем’єра із питань реформ свідчить про те, що в нього не залишилося своєї команди.

Про це ТСН.ua заявили у пресслужбі політсили.

“Можливе призначення Міхеіла Саакашвілі в уряд Шмигаля – це свідчення, що в команди Зеленського вже немає ні команди, ні навіть лави запасних. Звертаються за допомогою до старих політиків часів Порошенка. Мабуть тому, що нові і професійні з ними працювати відмовляються. Офіс президента вимагає безумовної покори, а не професіоналів, тому і змушений звертатися до людей з орбіти Порошенка”, – вважає голова партії “Голос” Кіра Рудик.

Колишній президент Грузії та ексочільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі підтвердив, що отримав пропозицію від президента України Володимира Зеленського стати віцепрем'єром з питань реформ. “Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віцепрем'єром уряду України з питань реформ. У мене також була дуже змістовна і корисна розмова з прем'єр-міністром Шмигалем, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов'язані з моєю можливою роботою в уряді”, – зазначив Саакашвілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *