У "Слузі народу" допускають балотування від їхньої партії чинних мерів на місцевих виборах

Політика

У “Слузі народу” допускають, що деякі чинні мери українських міст можуть балотуватися від їхньої партії на майбутніх місцевих виборах.

Про це в інтерв’ю “Лівому берегу” розповів нардеп від “СН” Олександр Качура.

“Ми будемо ухвалювати рішення з огляду на ситуацію в кожному окремому регіоні. Я не виключаю того, що хтось із чинних мерів буде балотуватися від “Слуги народу”, які поки що не є членами нашої партії. Якщо вони не замішані у жодних скандалах, за ними немає жодного негативу, можливо, вони будуть слідувати тому образу кандидатів, який ми бачимо”, – зазначив він.

За його словами, якщо на виборах переможуть мери-самовисуванці, у “Слузі народу” все одно обіцяють з ним співпрацювати.

“Моє бачення, що ми повинні висувати сильних кандидатів в кожному населеному пункті. … Якщо людина дійсно вірить в свою перемогу, хороший фахівець, ми підтримаємо такого кандидата, якщо він сильний і виявив бажання конкурувати з мером, який перебуває на своїй посаді хоч 15 років”, – пояснив Качура.

Раніше повідомлялося, що “Слуга народу” влаштує “кастинг” із психологічними тестами для кандидатів у мери і депутати місцевих рад. До відбору своїх представників на регіональних виборах у партії вирішили підійти креативно. Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *